Fifa 08 Euroleague

"Fotbalul este simplu. Dar este greu sa joci simplu. "
Sferturile - Pagina 2 Ang10

-Condu`ti echipa spre faima si glorie
-Participa la competitiile noastre
FIFA 08



Sferturile - Pagina 2 2170912



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Fifa 08 Euroleague

"Fotbalul este simplu. Dar este greu sa joci simplu. "
Sferturile - Pagina 2 Ang10

-Condu`ti echipa spre faima si glorie
-Participa la competitiile noastre
FIFA 08



Sferturile - Pagina 2 2170912

Fifa 08 Euroleague

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Start inscrieri sez. 58!!!

+8
kaka
Maestrul08
alinusham14
Angelo'
•̪̀●́Bluelions.ro•̪̀●́
4linush
dutzu87
NiTzZu
12 participanți

    Sferturile

    NiTzZu
    NiTzZu
    ADMINISTRATOR
    ADMINISTRATOR


    Mesaje : 3521
    Data naşterii : 30/06/1987
    Dată înscriere : 26/12/2009
    Vârsta : 36
    Localitate : Călăraşi

    Sferturile - Pagina 2 Empty Sferturile

    Mesaj Scris de NiTzZu Mar 15 Feb 2011, 06:55

    Rezumarea primului mesaj :

    Aici se intalnesc echipele clasate pe locul 1 si 2 din
    fiecare grupa europa league:


    Sferturile - Pagina 2 Europa10

    1.Barcelona [stelistul_77] // [nitzu3287] Valencia agg: 2-8

    2.Napoli [ dany_coco2006] // [robertho.robertho] Galatasaray agg: 3-0

    3.Lazio [alinusham14] // [costindragutu] Leverkusen agg: 4-2

    4.Liverpool [play_fifa0890] // [say_no_racism] Boavista agg:4-0




    meciurile se joaca tur/retur in ordinea scrisa mai sus!!!


    Ultima editare efectuata de catre NiTzZu in Vin 18 Feb 2011, 13:08, editata de 2 ori
    Maestrul08
    Maestrul08
    ADMINISTRATOR
    ADMINISTRATOR


    Mesaje : 5011
    Data naşterii : 06/06/1990
    Dată înscriere : 26/12/2009
    Vârsta : 33
    Localitate : Calarasi

    Sferturile - Pagina 2 Empty Re: Sferturile

    Mesaj Scris de Maestrul08 Vin 18 Feb 2011, 04:17

    Bluelions.ro a scris:
    4linush a scris:
    iliuta a scris:gata cu cearta fratilor gicutza are dreptate aici cu jucatorul ala SOUTHALL

    uitate la henrique de la santos parca e mijlocas si joaca fundas 99 ;)

    si are tot 99 aproape asa ca fara comentari de astea ca se fura la fiser

    Sferturile - Pagina 2 449181 Sferturile - Pagina 2 938807



    mah si cine editeaza jucatori astia imi zici si mie ? astia kre fac fisierul asa q taci din gura ;)

    Puneti frate fisier original...si atunci ne convingem si noi k nu se fura la fisier :-j nu asa toate tip de fisier il editezi odata cand il faci fis 2011 si faci jucatorii prin nush ce ligi si la free ii iei!!

    mah in caz ca nu stiai southall ala este si in fisieru original la aceiasi echipa si la fel ii da daca il maresti si mai sunt o gramada de jucatori din fisieru original care daca ii maresti le da 99, si la fisier nu miam facut niciodata jucatori asa cum spui u ca ii fac sa ii iau de la free cum a fost fisieru asa iam lasat jucatori pe care iam editat eu sunt aia legendari si aia din generatia de aur pe care a facuto nitu dar u asa ai spus mereu de mine ca fur eu la fisier ca lam editat pe podolski uitate si in fisieru original si in ce fisier vrei u s avezi ca este la fel de bun doar ca nu toti stie sa joace cu el mereu cand lam avut am castigat golgheteri dar u daca il iei mai mult de 7,8 goluri nu dai cu el decat daca faci blaturi.
    4linush
    4linush
    MEMBRU
    MEMBRU


    Mesaje : 172
    Dată înscriere : 10/07/2010
    Localitate : Iasi

    Sferturile - Pagina 2 Empty Re: Sferturile

    Mesaj Scris de 4linush Vin 18 Feb 2011, 04:25

    GyKuTz@ a scris:
    Bluelions.ro a scris:
    4linush a scris:
    iliuta a scris:gata cu cearta fratilor gicutza are dreptate aici cu jucatorul ala SOUTHALL

    uitate la henrique de la santos parca e mijlocas si joaca fundas 99 ;)

    si are tot 99 aproape asa ca fara comentari de astea ca se fura la fiser

    Sferturile - Pagina 2 449181 Sferturile - Pagina 2 938807



    mah si cine editeaza jucatori astia imi zici si mie ? astia kre fac fisierul asa q taci din gura ;)

    Puneti frate fisier original...si atunci ne convingem si noi k nu se fura la fisier :-j nu asa toate tip de fisier il editezi odata cand il faci fis 2011 si faci jucatorii prin nush ce ligi si la free ii iei!!

    mah in caz ca nu stiai southall ala este si in fisieru original la aceiasi echipa si la fel ii da daca il maresti si mai sunt o gramada de jucatori din fisieru original care daca ii maresti le da 99, si la fisier nu miam facut niciodata jucatori asa cum spui u ca ii fac sa ii iau de la free cum a fost fisieru asa iam lasat jucatori pe care iam editat eu sunt aia legendari si aia din generatia de aur pe care a facuto nitu dar u asa ai spus mereu de mine ca fur eu la fisier ca lam editat pe podolski uitate si in fisieru original si in ce fisier vrei u s avezi ca este la fel de bun doar ca nu toti stie sa joace cu el mereu cand lam avut am castigat golgheteri dar u daca il iei mai mult de 7,8 goluri nu dai cu el decat daca faci blaturi.


    frate da d und stiti voi d jucatori astia southall,vaillati,fonjock sau qm şters ii mai cheama..q ma uitasem din curiozitate la southall are 46 ovr il pui in atac are 52 si m-am uitat la mavuba [ mijlocas ] ovr 83 parq si qnd il puneti in aparare are 92 sau mai mult cred..dar in schimb la fisier original mavuba are 78 si qnd il pui in aparare are 73 asa q Ciocul Mic q voi ii faceti jucatori astia !!!
    NiTzZu
    NiTzZu
    ADMINISTRATOR
    ADMINISTRATOR


    Mesaje : 3521
    Data naşterii : 30/06/1987
    Dată înscriere : 26/12/2009
    Vârsta : 36
    Localitate : Călăraşi

    Sferturile - Pagina 2 Empty Re: Sferturile

    Mesaj Scris de NiTzZu Vin 18 Feb 2011, 04:33

    deci gata cu ofurile si vb pe chat ca aceasta pagina este dedicata sferturilo europa league dupa cum vedeti.

    suntem in 2011 si vom juca in continuare cu fisierul 2011 nu cu cel original, sunt fff multi jucatori care daca le skimbi postul au cu mult peste la fisier original uitati-va ce Cerni si la Giovinco la fel... schimbati-le postul si vedeti... ti-am explicat si pe mess despre Fellipe Mello de la tine stelistule ca este la fel..


    in concluzie:
    cui nu ii place acest fisier din euroleague si cui nu ii convine aici poate sa se retraga si sa nu mai faca atata tam-tam ca in 23 de sezoane de FEL numai 2 sezoane a fost fisierul original.
    maryanxavi
    maryanxavi
    V.I.P MEMBER
    V.I.P MEMBER


    Mesaje : 867
    Data naşterii : 07/11/1987
    Dată înscriere : 26/12/2009
    Vârsta : 36
    Localitate : Paris Hilton

    Sferturile - Pagina 2 Empty Re: Sferturile

    Mesaj Scris de maryanxavi Vin 18 Feb 2011, 04:58

    1. *stelistule, ai sp ca ti.ai fct retragerea, dar acum pui paie pe foc!!!nu se merita sa vii si sa acuzi, mai ales dupa ce ai ales sa te retragi..
    2. *fisierul a fost luat din alt campionat, au fost facute transferurile la zi...nu a fost editat de nimeni !!!
    3. *la ora asta, e de departe cel mai tare capmionat, in cea ce priveste "componenta" campionatului !!!indiferent ce ar spune oricine!! nu sta in stelistul & play_fifa!
    4. *stefane , io nu am nimic cu tine, eu te scoteam demult din camp in locul lui gicutza, ar trebui sa.i fii recunoscator take care!


    sper sa fie ultimul mesaj pus din membrii euroleague !!!


    have fun &be fair-play !!!
    •̪̀●́Bluelions.ro•̪̀●́
    •̪̀●́Bluelions.ro•̪̀●́
    V.I.P MEMBER
    V.I.P MEMBER


    Mesaje : 1987
    Data naşterii : 27/12/1990
    Dată înscriere : 13/02/2010
    Vârsta : 33
    Localitate : Craiova

    Sferturile - Pagina 2 Empty Re: Sferturile

    Mesaj Scris de •̪̀●́Bluelions.ro•̪̀●́ Vin 18 Feb 2011, 04:59

    Mda nitzz te inteleg,doar ca nu este fair-play cum se face in privinta fisierului!!
    4linush
    4linush
    MEMBRU
    MEMBRU


    Mesaje : 172
    Dată înscriere : 10/07/2010
    Localitate : Iasi

    Sferturile - Pagina 2 Empty Re: Sferturile

    Mesaj Scris de 4linush Vin 18 Feb 2011, 05:03

    maryanxavi a scris:
    1. *stelistule, ai sp ca ti.ai fct retragerea, dar acum pui paie pe foc!!!nu se merita sa vii si sa acuzi, mai ales dupa ce ai ales sa te retragi..
    2. *fisierul a fost luat din alt campionat, au fost facute transferurile la zi...nu a fost editat de nimeni !!!
    3. *la ora asta, e de departe cel mai tare capmionat, in cea ce priveste "componenta" campionatului !!!indiferent ce ar spune oricine!! nu sta in stelistul & play_fifa!
    4. *stefane , io nu am nimic cu tine, eu te scoteam demult din camp in locul lui gicutza, ar trebui sa.i fii recunoscator take care!


    sper sa fie ultimul mesaj pus din membrii euroleague !!!


    have fun &be fair-play !!!


    da tie cine ti-a cerut parerea ? nu inteleg cu cine te certi cu aqm ? =))


    frate stiu q esti prieten q gykutza si nitzzu e si normal sa ii iei aparare dar nu au dreptate asa q taci din gura q nimeni nu ti-a cerut parerea tie ;)
    Maestrul08
    Maestrul08
    ADMINISTRATOR
    ADMINISTRATOR


    Mesaje : 5011
    Data naşterii : 06/06/1990
    Dată înscriere : 26/12/2009
    Vârsta : 33
    Localitate : Calarasi

    Sferturile - Pagina 2 Empty Re: Sferturile

    Mesaj Scris de Maestrul08 Vin 18 Feb 2011, 05:10

    4linush a scris:
    GyKuTz@ a scris:
    Bluelions.ro a scris:
    4linush a scris:
    iliuta a scris:


    frate da d und stiti voi d jucatori astia southall,vaillati,fonjock sau qm şters ii mai cheama..q ma uitasem din curiozitate la southall are 46 ovr il pui in atac are 52 si m-am uitat la mavuba [ mijlocas ] ovr 83 parq si qnd il puneti in aparare are 92 sau mai mult cred..dar in schimb la fisier original mavuba are 78 si qnd il pui in aparare are 73 asa q Ciocul Mic q voi ii faceti jucatori astia !!!
    daca u zici ca ii facem noi uitate si in fisieru original si ai sa vezi southall are 44 si daca il bag in atac ii da mai mult la fel este si in fisieru asta nu am facut nici un jucator poate ca cei care au facut fisierul asta o fi umblat ei la jucatori nu noi

    si eu stiu acesti jucatori pt ca in fiecare sezon cand imi fac echipa mereu imi caut cate un ucator nou sa daia iam gasit.

    daca veti sa ne mai contrazicem intrati la discutii pe chat sunt toata ziua si va astept daca nu nu mai postati nimic aici
    4linush
    4linush
    MEMBRU
    MEMBRU


    Mesaje : 172
    Dată înscriere : 10/07/2010
    Localitate : Iasi

    Sferturile - Pagina 2 Empty Re: Sferturile

    Mesaj Scris de 4linush Vin 18 Feb 2011, 05:25

    GyKuTz@ a scris:
    4linush a scris:
    GyKuTz@ a scris:
    Bluelions.ro a scris:
    4linush a scris:
    iliuta a scris:


    frate da d und stiti voi d jucatori astia southall,vaillati,fonjock sau qm şters ii mai cheama..q ma uitasem din curiozitate la southall are 46 ovr il pui in atac are 52 si m-am uitat la mavuba [ mijlocas ] ovr 83 parq si qnd il puneti in aparare are 92 sau mai mult cred..dar in schimb la fisier original mavuba are 78 si qnd il pui in aparare are 73 asa q Ciocul Mic q voi ii faceti jucatori astia !!!
    daca u zici ca ii facem noi uitate si in fisieru original si ai sa vezi southall are 44 si daca il bag in atac ii da mai mult la fel este si in fisieru asta nu am facut nici un jucator poate ca cei care au facut fisierul asta o fi umblat ei la jucatori nu noi

    si eu stiu acesti jucatori pt ca in fiecare sezon cand imi fac echipa mereu imi caut cate un ucator nou sa daia iam gasit.

    daca veti sa ne mai contrazicem intrati la discutii pe chat sunt toata ziua si va astept daca nu nu mai postati nimic aici


    pai nu stiu frate cum se face d numai voi admini gasiti jucatori din astia care au 50 ovr si d exp e fundas si in atac are 60..da d gandit aici..hai inteleg frate mai fura omul dar are o limita dar limita asta nu exista la unii dintre voi...i-am mai sp si lu nitzzu frate eu nu ma ofig q pierd ca daq stai sa te uiti la vreun meci d al meu d qnd sunt in eu in euroleague nu cred q am iesit vreodata dar q vand q un atacant este pus in aparare si are 99 si fuge mai ceva q un atacant imi iau foc ..ultimul post..nu mai am sa ma cert q voi d la un kkt d joc...

    SALUTARI SI SPUN ADIO FIFA-EUROLEAGUE [ unul dintre cele mai bune campionate de fifa 08 cu staff serios si playeri d asemenea ] Am avut ce invata d aici !


    SALUTARILE MELE SI BAFTA LA TOTI !! Sferturile - Pagina 2 449181 Sferturile - Pagina 2 449181 Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sferturile - Pagina 2 41819 Sferturile - Pagina 2 41819 :doman: :doman: :llllllooo: :llllllooo: Sferturile - Pagina 2 626213 Sferturile - Pagina 2 626213 Sferturile - Pagina 2 390474 Sferturile - Pagina 2 390474 Sferturile - Pagina 2 390474 Sferturile - Pagina 2 390474 Sferturile - Pagina 2 390474
    alinusham14
    alinusham14
    ADMINISTRATOR
    ADMINISTRATOR


    Mesaje : 741
    Data naşterii : 06/06/1993
    Dată înscriere : 17/08/2010
    Vârsta : 30
    Localitate : Buzau

    Sferturile - Pagina 2 Empty Re: Sferturile

    Mesaj Scris de alinusham14 Vin 18 Feb 2011, 05:30


    Leverkusen - LAzio 1-2 / 1-2

    Tur : http://postimage.org/image/gbcv8ps4/

    retur : http://postimage.org/image/gawbv8uc/
    •̪̀●́Bluelions.ro•̪̀●́
    •̪̀●́Bluelions.ro•̪̀●́
    V.I.P MEMBER
    V.I.P MEMBER


    Mesaje : 1987
    Data naşterii : 27/12/1990
    Dată înscriere : 13/02/2010
    Vârsta : 33
    Localitate : Craiova

    Sferturile - Pagina 2 Empty Re: Sferturile

    Mesaj Scris de •̪̀●́Bluelions.ro•̪̀●́ Vin 18 Feb 2011, 06:18

    gata eu numai zic nmc!
    kaka
    kaka
    V.I.P MEMBER
    V.I.P MEMBER


    Mesaje : 596
    Dată înscriere : 07/01/2010
    Localitate : Severin

    Sferturile - Pagina 2 Empty Re: Sferturile

    Mesaj Scris de kaka Vin 18 Feb 2011, 13:07

    napoli - galatasarai 3-0,3-0....nu l-am vazut deloc pe mess...l-am cautat in fiecare zii

    Continut sponsorizat


    Sferturile - Pagina 2 Empty Re: Sferturile

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier 08 Mai 2024, 18:09