Fifa 08 Euroleague

"Fotbalul este simplu. Dar este greu sa joci simplu. "
Reclamatii Liga 3 Ang10

-Condu`ti echipa spre faima si glorie
-Participa la competitiile noastre
FIFA 08



Reclamatii Liga 3 2170912



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Fifa 08 Euroleague

"Fotbalul este simplu. Dar este greu sa joci simplu. "
Reclamatii Liga 3 Ang10

-Condu`ti echipa spre faima si glorie
-Participa la competitiile noastre
FIFA 08



Reclamatii Liga 3 2170912

Fifa 08 Euroleague

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Start inscrieri sez. 58!!!

5 participanți

    Reclamatii Liga 3

    Maestrul08
    Maestrul08
    ADMINISTRATOR
    ADMINISTRATOR


    Mesaje : 5011
    Data naşterii : 06/06/1990
    Dată înscriere : 26/12/2009
    Vârsta : 33
    Localitate : Calarasi

    Reclamatii Liga 3 Empty Reclamatii Liga 3

    Mesaj Scris de Maestrul08 Dum 23 Ian 2011, 10:59


    Aici postati reclamatiile legate de aceasta liga!



    Orice reclamatie facuta trebuie sa contina dovezile cerute de regulamentul general al forumului.

    Regulamentul general al forumului www.fifa-euroleague.com


    vasill
    vasill
    MODERATOR GLOBAL
    MODERATOR GLOBAL


    Mesaje : 884
    Dată înscriere : 20/01/2010
    Localitate : CaLarashi

    Reclamatii Liga 3 Empty Re: Reclamatii Liga 3

    Mesaj Scris de vasill Joi 27 Ian 2011, 16:04

    play_fifa playerul q liverpool joak q setarile portarului la semipro...niste goluri aiurea din unghi...kre in mod normal la world class nu ar intra...sa nu mai zic de jocul lui urat q 2 penalty uri si cateva galbene si kiar rosii...murdar alt cuvant nu vad sa descriu ceea ce practica el
    vasill
    vasill
    MODERATOR GLOBAL
    MODERATOR GLOBAL


    Mesaje : 884
    Dată înscriere : 20/01/2010
    Localitate : CaLarashi

    Reclamatii Liga 3 Empty Re: Reclamatii Liga 3

    Mesaj Scris de vasill Joi 27 Ian 2011, 16:11

    cea de-a doua reclamatie e pt playerul cretzu_marius cel ce are everton...inainte de fiekre meci tin sa precizez k nu tre sa iasa din meci inate sa fac print...pt k tin sa am marktorii...vreau sa am un golgeter si de aceea nu vreau sa se iasa inainte de statistica meciului...insa everton a iesit in meciul 2 dupa un al doliea egal...si mentionez k nu ma intereseaza ce scor e...ci doar simplul fapt k a iesit...nu a vrut sa mai stea 5 sec k sa pot face print...era nervos...si eu eram asta nu inseamna k tre sa ies...dupa ce revin pe mess ma mai ia si la misto si mai arunca niste apropouri jihnitoare la adresa mea...lucru ce nu permit...pt k i-am tratat q respect pe toti si nu am gresit fata de nimeni in privinta jocului de fifa...mereu am jukt corect si de aceea astept sa mi se ofere aceleasi tratamente...am inkeiat citatul si o sa fac tot ce imi sta in putere sa iesi din camp asta...ori u ori eu...amandoi nu o sa se mai poata
    NiTzZu
    NiTzZu
    ADMINISTRATOR
    ADMINISTRATOR


    Mesaje : 3521
    Data naşterii : 30/06/1987
    Dată înscriere : 26/12/2009
    Vârsta : 36
    Localitate : Călăraşi

    Reclamatii Liga 3 Empty Re: Reclamatii Liga 3

    Mesaj Scris de NiTzZu Joi 27 Ian 2011, 18:45

    vasill a scris:
    cea de-a doua reclamatie e pt playerul cretzu_marius cel ce are everton...inainte de fiekre meci tin sa precizez k nu tre sa iasa din meci inate sa fac print...pt k tin sa am marktorii...vreau sa am un golgeter si de aceea nu vreau sa se iasa inainte de statistica meciului...insa everton a iesit in meciul 2 dupa un al doliea egal...si mentionez k nu ma intereseaza ce scor e...ci doar simplul fapt k a iesit...nu a vrut sa mai stea 5 sec k sa pot face print...era nervos...si eu eram asta nu inseamna k tre sa ies...dupa ce revin pe mess ma mai ia si la misto si mai arunca niste apropouri jihnitoare la adresa mea...lucru ce nu permit...pt k i-am tratat q respect pe toti si nu am gresit fata de nimeni in privinta jocului de fifa...mereu am jukt corect si de aceea astept sa mi se ofere aceleasi tratamente...am inkeiat citatul si o sa fac tot ce imi sta in putere sa iesi din camp asta...ori u ori eu...amandoi nu o sa se mai poata
    Deci:
    1.Pentru ca a iesit din meci primeste +10 WARN...asta este regulamentul.
    2.Pentru ca te-a injurat...sau ce sustii tu...trebuie sa pui print si dupa gravitatea faptei va primi eventualul BAN.
    Reclamatii Liga 3 494507
    •̪̀●́Bluelions.ro•̪̀●́
    •̪̀●́Bluelions.ro•̪̀●́
    V.I.P MEMBER
    V.I.P MEMBER


    Mesaje : 1987
    Data naşterii : 27/12/1990
    Dată înscriere : 13/02/2010
    Vârsta : 33
    Localitate : Craiova

    Reclamatii Liga 3 Empty Re: Reclamatii Liga 3

    Mesaj Scris de •̪̀●́Bluelions.ro•̪̀●́ Vin 28 Ian 2011, 02:33

    vasill a scris:
    play_fifa playerul q liverpool joak q setarile portarului la semipro...niste goluri aiurea din unghi...kre in mod normal la world class nu ar intra...sa nu mai zic de jocul lui urat q 2 penalty uri si cateva galbene si kiar rosii...murdar alt cuvant nu vad sa descriu ceea ce practica el

    HUNTERE dar pe tine nu te reclami mah,ca nu stii sa pierzi ??De necaz ca nu faci pct si ca snt mai buni ca tine,faci reclamatii ?
    cretzu_89
    cretzu_89
    MEMBRU
    MEMBRU


    Mesaje : 155
    Data naşterii : 17/05/1989
    Dată înscriere : 09/12/2010
    Vârsta : 34
    Localitate : CaLaRaShi

    Reclamatii Liga 3 Empty Re: Reclamatii Liga 3

    Mesaj Scris de cretzu_89 Vin 28 Ian 2011, 05:22

    Nitzule it jur ca nu lam injurat nimik doar bateam app ca e admin si nu respecta regulamentu adik pt ce am facut eu primesc warn da nu cum zice el ca face tot posibilu sa mah scoate din camp...Si ink ceva imi pare rau ca nu am salvat conversatia cum mah ameninta ca eu nu o sa mai joc in campu asta si ca face el curatenie si zicea: Eu cand imi propun ceva asa iese si o sa vezi tu maine daca o sa mai fi in camp...eu nu cred ca are dreptu sa mah ameninte eu recunosc greseala da ce am facut eu nu cred ca merit sa mah scoateti...alti au facut si mai rau decat mn au injurat ieseau din meci si tot mai joaca acum in camp lol! vorba lu blue numai cand pierde face reclamatii! Reclamatii Liga 3 938807


    Si aseara imi stergea si mesajele de oftica!
    vasill
    vasill
    MODERATOR GLOBAL
    MODERATOR GLOBAL


    Mesaje : 884
    Dată înscriere : 20/01/2010
    Localitate : CaLarashi

    Reclamatii Liga 3 Empty Re: Reclamatii Liga 3

    Mesaj Scris de vasill Vin 28 Ian 2011, 15:03

    cretzu_89 a scris:Nitzule it jur ca nu lam injurat nimik doar bateam app ca e admin si nu respecta regulamentu adik pt ce am facut eu primesc warn da nu cum zice el ca face tot posibilu sa mah scoate din camp...Si ink ceva imi pare rau ca nu am salvat conversatia cum mah ameninta ca eu nu o sa mai joc in campu asta si ca face el curatenie si zicea: Eu cand imi propun ceva asa iese si o sa vezi tu maine daca o sa mai fi in camp...eu nu cred ca are dreptu sa mah ameninte eu recunosc greseala da ce am facut eu nu cred ca merit sa mah scoateti...alti au facut si mai rau decat mn au injurat ieseau din meci si tot mai joaca acum in camp lol! vorba lu blue numai cand pierde face reclamatii! Reclamatii Liga 3 938807


    Si aseara imi stergea si mesajele de oftica!

    ba pustane...eu zic sa analizezi bn regulamentul k nu are rost sa ti-l amintesc...posibil sa nu il fi citit...dar scrie ft clar k cei ce provoaca adversarul...pot suferi kiar excluderea din camp...asta la intelegerea adminilor...si u ai faqt-o ft bn...eu am conversatia si stii ft bn ce ai zis...dar pt informatia ta o sa pun si print...k u esti mare si tare...ink ceva nu mai bate campii qm k te-am amentitat eu...etc...pune dovezi...eu unul o fac...

    P.S:

    o sa pun si fragment din regulament unde se precizeaza faptul k nu e voie sa provoci...ceea ce u ai faqt




    Reclamatii Liga 3 31652914

    Reclamatii Liga 3 88307445
    vasill
    vasill
    MODERATOR GLOBAL
    MODERATOR GLOBAL


    Mesaje : 884
    Dată înscriere : 20/01/2010
    Localitate : CaLarashi

    Reclamatii Liga 3 Empty Re: Reclamatii Liga 3

    Mesaj Scris de vasill Vin 28 Ian 2011, 15:17

    vasill a scris:
    cretzu_89 a scris:Nitzule it jur ca nu lam injurat nimik doar bateam app ca e admin si nu respecta regulamentu adik pt ce am facut eu primesc warn da nu cum zice el ca face tot posibilu sa mah scoate din camp...Si ink ceva imi pare rau ca nu am salvat conversatia cum mah ameninta ca eu nu o sa mai joc in campu asta si ca face el curatenie si zicea: Eu cand imi propun ceva asa iese si o sa vezi tu maine daca o sa mai fi in camp...eu nu cred ca are dreptu sa mah ameninte eu recunosc greseala da ce am facut eu nu cred ca merit sa mah scoateti...alti au facut si mai rau decat mn au injurat ieseau din meci si tot mai joaca acum in camp lol! vorba lu blue numai cand pierde face reclamatii! Reclamatii Liga 3 938807


    Si aseara imi stergea si mesajele de oftica!

    ba pustane...eu zic sa analizezi bn regulamentul k nu are rost sa ti-l amintesc...posibil sa nu il fi citit...dar scrie ft clar k cei ce provoaca adversarul...pot suferi kiar excluderea din camp...asta la intelegerea adminilor...si u ai faqt-o ft bn...eu am conversatia si stii ft bn ce ai zis...dar pt informatia ta o sa pun si print...k u esti mare si tare...ink ceva nu mai bate campii qm k te-am amentitat eu...etc...pune dovezi...eu unul o fac...

    P.S:

    o sa pun si fragment din regulament unde se precizeaza faptul k nu e voie sa provoci...ceea ce u ai faqt




    Reclamatii Liga 3 31652914

    Reclamatii Liga 3 88307445


    aici parte din regulament:



    Reclamatii Liga 3 76002018
    cretzu_89
    cretzu_89
    MEMBRU
    MEMBRU


    Mesaje : 155
    Data naşterii : 17/05/1989
    Dată înscriere : 09/12/2010
    Vârsta : 34
    Localitate : CaLaRaShi

    Reclamatii Liga 3 Empty Re: Reclamatii Liga 3

    Mesaj Scris de cretzu_89 Vin 28 Ian 2011, 15:36

    mah greseala mea a fost ca nu am salvat conv si acolo se vedea cum mah ameninti cum ai facuto si in printu-rile care le-ai pus adik o sa am eu ac de cojocu vostru....daca tu crezi ca ce am zis eu acolo ca daca vad un prost il las in pace nu mah fac mai prost ca el nu mam referit la tn era un proverb daca tu te simti e treaba ta...iar nitzu si gikutza mah cunoaste destul de bn si nu cred ca trebuie sa mah inveti tu pe mn bunele maniere ai 23 de ani sau cati ai si iti arde sa te certi cu mn din nimik pe forum intr-un loc sa te duci la munca linistit si sa vi aksa sa te joci fifa sa te relaxezi tu vrei sa faci ordine pe aici daca tot ai salvat conv pune si ce mi-ai spus tu nu,numai ce ti-am spus eu si astept un raspuns sa stiu daca mai joc meciurile oricum eu vreau sa raman in camp sunt de sez trecut sau acum 2 sez numai tin minte si asta a fost prima data cand am iesit...am mai spus au facut alti si mai rau si nu au patit nimik tot au ramas in camp...eu cred ca tu vrei sa dovedesti ca esti corect si ca faci ce iti propui chiar asta mi-ai spus si tu cam asa suna: -Iti promit eu ca cea ce imi propun asa se intampla asta nu e amenintare?oricum daca vrei sa ramanem prieteni sa ne distram pe forum nu sa ne certam accept cu cea mai mare placere ca nu cred ca te-am jignit chiar asa rau incat sa nu ramanem prietenii. Inca ceva daca tu crezi ca la 23 de ani sunt pustan....si imi arde sa ma cert pe aici cu tn din cauza la un joc te inseli macar daca eram 1 bun stiam pt ce mah cert da tu incerci sa imi arati mie ce...??

    Continut sponsorizat


    Reclamatii Liga 3 Empty Re: Reclamatii Liga 3

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam 27 Apr 2024, 17:45